ARTE nu deține dreptul de difuzare a acestui program în țara ta.

Află mai multe

Beethoven: Concertul pentru pian nr. 1 în Do major

Martha Argerich în Hamburg

37 min

Disponibil până la 20/09/2026

La Laeiszhalle din Hamburg, celebra pianistă Martha Argerich interpretează Concertul pentru pian nr. 1 în Do major al lui Beethoven, alături de Orchestra Simfonică din Hamburg, dirijată de Sylvain Cambreling.

Cu

Martha Argerich

Realizare

Beatrix Conrad

Compoziție

Ludwig Beethoven

Director muzical

Sylvain Cambreling

Orchestră

Symphoniker Hamburg – Laeiszhalle Orchester

Autor/Autoare

Beatrix Conrad

An

2026

S-ar putea să-ți placă și

Cele mai vizionate

NotInitialized