Oferta powtórek

 • Pełna oferta powtórek z biblioteki medialnej ARTE dostępna jest w Niemczech i we Francji. Poza tymi dwoma krajami 85% programów dostępnych jest w niemiecko- i francuskojęzycznych krajach Europy. Dwie trzecie programów dostępnych jest w pozostałej części Europy, a prawie połowa programów – na całym świecie.

  Dostępny jest również wybór programów z napisami w języku angielskim, hiszpańskim, polskim i włoskim. Wszystkie te programy dostępne są w całej Europie, a ponad połowa z nich posiada globalne prawa dostępu.

  Istnieją dwie główne przyczyny ograniczonej dostępności:
  – Często dystrybutorzy programów nie mają praw do ich dystrybucji w Internecie, w związku z czym nie możemy ich nabyć. Dystrybutorzy mogą również zastrzec sobie te prawa.
  – Ze względów prawnych niektóre z naszych programów lub ich fragmenty dostępne są tylko w głównym obszarze nadawczym ARTE, który obejmuje przede wszystkim Europę, zwłaszcza Francję i Niemcy.

  Zawsze staramy się jednak uzyskać odpowiednie prawa do nadawania naszych programów, aby udostępnić te treści widzom spoza głównego obszaru nadawania.

 • Niektóre programy zawierają sceny, które mogą zaszokować młodych lub szczególnie wrażliwych widzów. Dzięki systemowi uwzględniającemu przepisy dotyczące ochrony młodzieży odnośne treści mogą być obecnie oglądane przez cały dzień, ale dopiero po podaniu wieku przez użytkownika. Określenie to pojawia się na ekranie w następujący sposób:

  „Uwaga, ten program zawiera sceny, które są nieodpowiednie dla wrażliwych lub młodych widzów.” / Rozumiem

  „Uwaga, to nagranie nie jest odpowiednie dla widzów poniżej 18 roku życia. Czy masz ukończone 18 lat?” / Potwierdź / Anuluj