ARTE

EDUC' ARTE

  • Interaktywne medium edukacyjne Educ’ARTE to oferta SVOD skierowana do szkół, podmiotów zarządzających szkołami i ośrodków medialnych. Biblioteka wideo online oferuje ponad 1000 programów zawierających autentyczne i dostosowane do potrzeb szkół treści, jak również liczne funkcje interaktywne – jest to biblioteka medialna, kreatywne narzędzie i sieć edukacyjna w jednym.

    Dzięki Educ’ARTE nauczyciele i uczniowie mają możliwość przeglądania, pobierania lub tworzenia własnych klipów, redagowania tekstów, wstawiania grafik, haseł i quizów, tworzenia map myśli, korzystania z napisów lub transkrypcji tekstów oraz wspólnego projektowania indywidualnie skrojonych lekcji w prawnie chronionych ramach. Platforma jest dostępna w języku niemieckim, francuskim i angielskim. Filmy wideo są dostępne w języku niemieckim i francuskim, a niektóre z nich również w języku angielskim i mogą być udostępniane w szkołach i w krajach. Ponadto Educ’ARTE oferuje wybór filmów z napisami w języku angielskim, hiszpańskim, polskim i włoskim.

    Za ofertę serwisu Educ’ARTE i jego portalu internetowego oraz jego obsługę odpowiada francuski podmiot ARTE France Développement. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z zespołem Educ’ARTE: educarte@artefrance.fr