Aplikacje mobilne ARTE

 • Oglądaj nasze programy bezpłatnie na żywo lub w powtórkach.
  Możesz wybrać je bezpośrednio z odtwarzacza wideo spośród wszystkich dostępnych wersji programu (wersja oryginalna z niemieckimi, francuskimi, angielskimi, hiszpańskimi, polskimi i włoskimi napisami lub z napisami dla osób niedosłyszących).
  Dostępne wideo mogą być sortowane według daty lub kategorii. Zapoznaj się z różnorodnością programów europejskiego kanału kulturalnego we własnym rytmie!

  Ze względów prawnych nie wszystkie filmy dostępne są poza granicami Niemiec i Francji. Nie wszystkie posiadają również napisy w języku angielskim, hiszpańskim, polskim lub włoskim.

  „MojeARTE” oferuje newsletter dostosowany do osobistych upodobań, indywidualne listy odtwarzania, a także możliwość dokończenia oglądania programu na innym urządzeniu. Portale Smart TV oferują również widzom dostęp do zaktualizowanej aplikacji ARTE i jej nowych funkcji, a także rozbudowanej biblioteki.

  Teraz możesz również oglądać ARTE w trybie „offline”!
  Skorzystaj z możliwości oglądania wybranych programów w aplikacji ARTE przez 72 godziny – nawet jeśli nie masz dostępu do Internetu! Wybierz wideo i oglądaj je gdziekolwiek chcesz. Wszystkie programy, które można oglądać w trybie offline, oznaczone są przyciskiem „Offline”. Film jest pobierany do pamięci podręcznej urządzenia (na iOS lub Androida), dzięki czemu może być odtwarzany bez połączenia z Internetem, a także w krajach z blokadą geograficzną. Oferta jest dostępna we wszystkich sześciu językach ARTE.

  iOS App Store
  Google Play Store

 • Aplikacje na iOS:
  na iPhonie: ARTE i radio ARTE.
  na iPadzie: ARTE i radio ARTE.

  iOS App Store

  Aplikacje na Androida:
  ARTE i radio ARTE

  Google Play

 • Nasza aplikacja „ARTE360 VR” pozwala odkryć telewizję w całkowicie nowy sposób: w 360 stopniach, wszędzie dookoła. Wyobraź sobie, że możesz swobodnie poruszać się po scenach ulubionego filmu, oglądać obraz tak, jakbyś był w nim obecny, po prostu obracając smartfon w odpowiednim kierunku lub przesuwając palcem po ekranie. Aby osiągnąć pełną imersję, należy włączyć w aplikacji tryb „Virtual Reality” i umieścić smartfon w okularach VR: w ten sposób możesz w pełni korzystać z programów w 360°. Treści dostępne w aplikacji są regularnie aktualizowane. „ARTE360 VR” to pierwsza platforma do nadawania na urządzeniach mobilnych oferująca widzowi nowe wrażenia przy oglądaniu telewizji: wciągające i interaktywne przeżywanie obrazu, w trybie VR i w promieniu 360 stopni.

  Grafika iOS 
  Grafika Google

 • W przypadku korzystania z iPhone’a: Wejdź na App Store i dotknij paska wyszukiwania u góry ekranu. Wprowadź nazwę aplikacji ARTE. Następnie wybierz żądaną aplikację i kliknij przycisk „POBIERZ”, aby rozpocząć pobieranie i instalowanie aplikacji. Jeśli już pobrałeś wybraną aplikację, naciśnij na przycisk chmury ze strzałką w dół, aby ją zaktualizować.

  W przypadku korzystania z systemu Android: Otwórz aplikację Google Play Store, wyszukaj aplikację „ARTE”, naciśnij przycisk „Zainstaluj”, następnie „Zgadzam się” i w końcu „Otwórz”.